Prešívané bundy

Prešívané bundy a kabáty sú in aj v jesennej a zimnej sezóne 2015/2016. Prinášame Vám preto niekoľko zaujímavých typov na ich rôzne prevedenia.

Prešívaná bunda do pása

moderná fialová prešívaná bunda

Ako prvú Vám predstavíme fialovú prešívanú bundu do pása. Prešívanie bundy je vo vodorovnom smere. Je to krátka bunda s vatovou výplňou a kapucňou s kontrastnou podšívkou. Na bunde sa nachádzajú dve bočné vrecká na zips, zips je tiež v kontrastnej farbe bundy.

Táto krátka bunda Vás na jeseň určite nesklame, ale príjemne zahreje. Cena takejto bundy sa v obchodoch pohybuje okolo 100 euro.

Dlhá prešívaná bunda

biela dlhá bunda

Ďalší typ prešívaných búnd je napríklad aj takáto biela bunda „a la“ kabát. Je to dlhšia bunda siahajúca pod zadok, ktorá Vás ochráni aj pri zlých poveternostných podmienkach. Je vhodná do veľkej zimy. Na prednej strane kapucne sa nachádza odnímateľná kožušina. Prešívaná bunda má dve bočné vrecká na zips. Použitý materiál je nylon a polyester.

V obchodoch sa ponúka v cene do 200 euro.

Čierny prešívaný kabát s vysokým golierom

čierny kabát

Tento čierny kabát je dôkazom toho, že patchwork štýl je stále v móde. Je to dlhý kabát, ktorý bude dobrým spoločníkom na chladné zimné večery strávené niekde na vianočných trhoch so svojimi priateľmi. Kabát je na štýlové dvojradové zapínanie, má dve bočné vrecká a golier so stojačikom. Je vyrobený zo 100% polyesteru.

V obchodoch sa jeho cena pohybuje okolo 250-300 eur.


oSaty.sk 2010 - 2015 - Módny spravodaj online - spoločenské šaty, oblečenie a obuv. Tipy na zimné a letné obliekanie.
RSS