Zimné čižmy Nike 2015

Prinášame vám pohľad na ponuku zimných značkových čižiem od spoločnosti Nike pre zimnú sezónu 2011. Vybrali sme pre vás tri typy čižiem z ich ponuky.

nike sneaker hoody, zimné čižmy

Nike Sneaker Hoody Womens Shoe

Sneaker Hoody sú nízke teniskové čižmy vhodné skôr do jesenného počasia. Povrch týchto čižiem je z jemnej látky. Využite komfort tenisky a vzhľad čižiem a doprajte si pohodlnú a elegantnú jeseň.

Čo sa týka zimy, tieto čižmy by sme odporúčali iba do tej suchej a teplejšej. Pokiaľ hľadáte niečo extrémnejšie, čítajte pekne ďalej.


Winter Hi 3 Premium do veľkej zimy

Nike Womens Winter Hi 3 Premium - čižmy do naozajstnej zimy

Podľa odborníkov nás v roku 2015 čaká pekne krutá zima a práve tieto topánky by mali bez problémov zniesť aj mínusové teploty a udržať vašu nohu pekne v teplúčku.

Tieto topánky sú nielen veľmi teplé, ale tiež štýlové a zároveň dosť vysoké na to aby vás uchránili pred snehom.

Príjemný vzhľad Nike Womens Winter Hi 3 dopĺňa aj výrazná dvojfarebná šnúrka a trčiaca výstelka na vrchu čižiem.


Valenka 2 Leather, čižmy do mokra

Nike Women's Valenka 2 Leather - do mokrej zimy

Na koniec vám predstavujeme tieto praktické zimné čižmy Nike na každodenné použitie. Čižmy Nike Valenka 2 Leather sú, ako už z názvu vyplýva vyrobené z kože. Čižmy Valenka vás teda ochránia pred vlhkou, mokrou až učľapkanou zimou.

Okrem zaručeného komfortu pre vašu nohu, vám tieto čižmičky určite doprajú aj veľa ocenenia od vašich priateľov, za váš vyberavý vkus.


oSaty.sk 2010 - 2015 - Módny spravodaj online - spoločenské šaty, oblečenie a obuv. Tipy na zimné a letné obliekanie.
RSS